Taksi pagal iškvietimą

Taksi pagal iškvietimą

Reikia pervežti vaikus iš taško A į tašką B? Galvojate, kad neturėsit galimybės tai padaryti patys? Ne bėda - iš anksto suderinę su mumis savo vaikų norimo pervežimo maršrutą, Jūsų vaikai bus saugiai nuvežti Jūsų nurodytu adresu, vaikų taksi automobiliu.

Susisiekime dabar telefonu (8-642) 22022

Vaikų pervežimas

Vaikų pervežimas

į treniruotes, šokius ar kitas vietas (mėnesio abonementas)

Labiausiai mūsų siūloma paslauga yra abonementų išsipirkimas, tai yra kai vaiką reikia nuvežti į įvairiausius būrelius, treniruotes šokius ir kitas užklasines veiklas, bei nuvežimas ir parvežimas iš mokyklos, darželio. Su tėveliais pasirašom sutartį bei susidarom maršruto grafikus.

Palydėjimas

Palydėjimas

Tėveliams pageidavus, vaikas gali būti palydimas nuo durų iki durų, perduodamas iš rankų į rankas, kad tėveliai tikrai būtų užtikrinti, jog jų vaikas pasiekė jam saugią aplinką. O tai turbūt ir yra vienas didžiausių šios “Vaikų taksį“  paslaugos privalumų. Jau nekalbant apie tai, kad vaikų taksi padeda taupyti tėvų laiką (kartais jiems tiesiog fiziškai neįmanoma vienu metu būti keliose skirtingose vietose, ypač kai vaikas šeimoje ne vienas).

Automobilio nuoma

Automobilio nuoma

+ sutartinė pervežimo kaina  vaikučio rengiamai gimtadienio šventei

Šį smagų automobiliuką galite ir išsinuomoti savo vaikučio rengiamai gimtadienio šventei, jis gali surinkti visus šventes dalyvius ir linksmai nuvežti į šventes vietą. Vaikams – džiaugsminga atrakcija, o tėveliams – vienu galvos skausmu mažiau. Jei kelias tolimesnis, kad jis neprailgtų, galima ir mėgstamą filmuką pasižiūrėti